Úvodní strana

Závod horských kol Bike Prague v sobotu 20. května

Email Tisk PDF

Již příští týden startuje největší pražský závod na horských kolech Bike Prague. Letošní ročník láká na nové úseky na trase, která vede přes CHKO Český kras. Součástí závodu jsou i Intersport dětské závody a dětský sportovní den. Pro on-line registraci na www.bike-prague.cz  zbývá poslední týden! Bike Prague je jedinečný závod, při kterém si závodníci až na trati mohou zvolit, zda pojedou kratší 35km trasu nebo zvolí náročnější 65km trať. V letošním roce organizátoři upravili trať a závodníci se tak mohou těšit na nové úseky. Odstartuje se od Galerie Butovice směrem do Prokopského údolí. Závodníci nově zavítají k obci Choteč či do rokle u Všenor. Zůstává náročnější výjezd na Cukrák na delší trase, přejezd několika brodů či rychlé úseky okolo Berounky.
Součástí programu jsou i Intersport dětské závody. Na malé závodníky čekají trasy od 300 m do 3 km. Tratě povedou po bezpečných, uzavřených cestách v okolí Galerie Butovice. Organizátoři si připravili soutěž pro školáky. Škola s nejpočetnějším zastoupením v dětských závodech vyhraje poukaz do Intersportu v hodnotě 5 tisíc korun! Malí bikeři z pražských částí 5 a 13, kde se závod koná, jedou navíc zadarmo!
Závodníci se mohou těšit i na bohatý doprovodný program. Pro rodiny s dětmi je připraven dětský sportovní den plný zábavných atrakcí. Rodiny s dětmi se mohou těšit na spoustu soutěží, skákací hrad či trial show. Všechny dospělé závodníky čeká perfektní servis.
Závod startuje 20. května v pravé poledne od Galerie Burovice. Registrujte se on-line do 17. května na www.bike-prague.cz 

V ten den bude během odpoledne v některých částech Třebotova omezena doprava.