Úvodní strana

Pozdrav Zdeňka Svěráka organizátorce akce Během Třebotovem

Email Tisk PDF

V sobotu 10. září 2016 proběhl již třetí ročník charitativní akce „Během Třebotovem“, která se těší velké oblibě. Běhu se zúčastnilo celkem 200 závodníků z Třebotova a blízkého okolí. S pomocí rodičů docupital do cíle i nejmladší roční závodník :-) V hlavním běhu na 10 km zvítězil opět Radek Urx z Třebotova a v ženské kategorii na 5 km Andrea Říhová. Podrobné informace najdete na www.behemtrebotovem.cz nebo na www.facebook.com/BehemTrebotovem

Letos závodníci běželi pro CENTRUM PARAPLE, které pomáhá vozíčkářům najít cestu dál. Vybraná částka pro Paraple je 18 000 Kč. Všem srdečně děkujeme za účast a podporu. Velké poděkování patří hlavnímu sponzoru firmě RATIO s.r.o., obci Třebotov a dalším sponzorům.

Chtěla bych se s Vámi ještě podělit o jednu milou zprávu:

„Milá Naďo,
před chvílí jsem se z přímé reportáže mé sestry Boženky dověděl (pozn. OÚ: sestra pana Svěráka bydlí v Třebotově), že Běh pro Paraple se těší v Třebotově velkému zájmu. Moc mě to těší a chci Vám jako prezident Paraplete poděkovat za Vaši obětavou práci, bez které by se ten užitečný počin nekonal.
Se srdečným pozdravem
Váš Zdeněk Svěrák“

Za organizátory Naďa Lukášová