Úvodní strana

Rozsvícení vánočních stromů v obci

Srdečně Vás zveme na rozsvícení vánočních stromů v obci, které proběhne na první adventní neděli 27. listopadu opět na dvou místech, v Třebotově i v Solopiskách.

V Solopiskách se sejdeme u hasičárny již v 16:00 hod., následuje program a pohoštění. Vánoční strom slavnostně rozsvítí paní starostka se zástupci pořadatelů v 17:30 hod.

V Třebotově proběhne nejprve divadelní představení pro děti na Tvrzi Třebotov v 16:30 hod. (více info na www.klouzacka-trebotov.cz). Potom před budovou obecního úřadu vystoupí dětský pěvecký sbor ZŠ Třebotov pod vedením paní učitelky Makovcové cca v 17:45. Na závěr programu v 18:00 hod. rozsvítíme vánoční strom také v Třebotově. K venkovnímu programu bude zajištěno i občerstvení.