Úvodní strana

Vesnice roku

Vesnice roku

Inzerát ZŠ a MŠ Třebotov

Inzerat skola

Bezpečná Praha-západ

Vážení občané,

Policie ČR Praha venkov - Západ si Vám dovoluje představit nové webové stránky www.bezpecnaprahazapad.cz, které byly vytvořeny na základě spolupráce mezi Policií ČR, městy a obcemi okresu Praha venkov – Západ, městskou a obecní policií a dalšími složkami integrovaného záchranného systému (IZS) k vytvoření vzájemné spolupráce k zajištění vlastní bezpečnosti.

Celý článek...

Závod horských kol Bike Prague v sobotu 20. května

Již příští týden startuje největší pražský závod na horských kolech Bike Prague. Letošní ročník láká na nové úseky na trase, která vede přes CHKO Český kras. Součástí závodu jsou i Intersport dětské závody a dětský sportovní den. Pro on-line registraci na www.bike-prague.cz  zbývá poslední týden! Bike Prague je jedinečný závod, při kterém si závodníci až na trati mohou zvolit, zda pojedou kratší 35km trasu nebo zvolí náročnější 65km trať. V letošním roce organizátoři upravili trať a závodníci se tak mohou těšit na nové úseky. Odstartuje se od Galerie Butovice směrem do Prokopského údolí. Závodníci nově zavítají k obci Choteč či do rokle u Všenor. Zůstává náročnější výjezd na Cukrák na delší trase, přejezd několika brodů či rychlé úseky okolo Berounky.
Součástí programu jsou i Intersport dětské závody. Na malé závodníky čekají trasy od 300 m do 3 km. Tratě povedou po bezpečných, uzavřených cestách v okolí Galerie Butovice. Organizátoři si připravili soutěž pro školáky. Škola s nejpočetnějším zastoupením v dětských závodech vyhraje poukaz do Intersportu v hodnotě 5 tisíc korun! Malí bikeři z pražských částí 5 a 13, kde se závod koná, jedou navíc zadarmo!
Závodníci se mohou těšit i na bohatý doprovodný program. Pro rodiny s dětmi je připraven dětský sportovní den plný zábavných atrakcí. Rodiny s dětmi se mohou těšit na spoustu soutěží, skákací hrad či trial show. Všechny dospělé závodníky čeká perfektní servis.
Závod startuje 20. května v pravé poledne od Galerie Burovice. Registrujte se on-line do 17. května na www.bike-prague.cz 

V ten den bude během odpoledne v některých částech Třebotova omezena doprava.

Zápis žáků do 1. ročníku základní školy a zápis dětí do mateřské školy

Zápis žáků do 1. ročníku základní školy pro školní rok 2017/2018 proběhne v budově ZŠ v pátek 21. 04. 2017 od 16:00 do 18:00 hodin a v sobotu 22. 04. 2017 od 8:00 do 12:00 hodin a od 13:00 do 15:00 hodin. Více informací na www.zstrebotov.cz

Zápis dětí do mateřské školy pro školní rok 2017/2018 proběhne v budově ZŠ ve středu 10. 05. 2017 od 08:00 do 15:00 hodin. Více informací na www.zstrebotov.cz/materska-skola

Návštěva budoucích prvňáčků v I. třídě

Ve středu 19. dubna 2017 přijdou do I. třídy na návštěvu budoucí prvňáčci z naší mateřské školy. Prohlédnou si třídu, kde 21. a 22. dubna zažijí zápis a podívají se, co všechno už se děti v I. třídě naučily. Sraz bude v 8.45 hod. v hale školy, v I. třídě pak stráví jednu vyučovací hodinu a rozloučí se v 9.40 hod.
Děti, které se chystají k zápisu do základní školy Třebotov a nechodí do mateřské školy Třebotov, se mohou připojit také.

Strana 1 z 15

Joomla extensions by Siteground Hosting