Úvodní strana Obecní spolky SDH Soutěž Českého rozhlasu "Dobráci roku"

Soutěž Českého rozhlasu "Dobráci roku"

Sbor dobrovolných hasičů Třebotov se přihlásil do soutěže Českého rozhlasu “Dobráci roku“. Pro vítěze je připravena veselice pro celou obec plná hudby, grilovaného masa a piva za 100 tisíc korun!

Ve středu 1. dubna se natáčel medailon Českého rozhlasu o hasičích z Třebotova. Bude odvysílán v pátek 3. dubna po 14 hodině na Českém rozhlasu Region 100,7 FM.

Po odvysílání medailonu můžete posílat našim hasičům hlasy prostřednictvím SMS zpráv z mobilních telefonů. Hlasování bude trvat přesně jeden týden, tedy do odvysílání dalšího medailonku o dalším sboru.

Tvar SMS zprávy je DOBRACI TREBOTOV na číslo 90 011 04. Text zprávy nesmí obsahovat písmena s háčky a čárkami. Technicky zajišťuje ATS Praha. Cena jedné SMS je 4,- Kč včetně DPH. Počet hlasů z jednoho telefonního čísla není omezen. Všichni účastníci SMS hlasování v soutěži Dobráci roku jsou automaticky zařazeni do soutěže Pivo na měsíc zdarma.

V pátek 12. června 2015 pak budou vybrány tři středočeské SDH, které získaly nejvíce SMS hlasů za celou dobu trvání soutěže. Ty se utkají ve Velkém finále v klasických hasičských disciplínách, a to buď v sobotu 20. června nebo v neděli 21. června 2015. Pro vítěze Velkého finále je pak připravena „Oslava za 100 tisíc Kč“ v jejich obci, a to buď v sobotu 27. června nebo v neděli 28. června 2015 dle domluvy s vítězem.

Více na: www.dobraciroku.cz